Košík: 0 položek za 0 Kč
Vaše pozice: MiniVooDoo > Právní doložka

Kategorie

Nejprodávanější

Já + Ty = MY
Anděl Strážný
Medvídek pro štěstí
Úspěch pro Tebe
Vězeň Lásky

Anketa

Která série se ti líbí nejvíce?
Miluj Mě Něžně
(50 %)4444
Uklidni Mě a Vyléč Mě
(9 %)781
Pečuj o Mě a Ochraňuj Mě
(8 %)697
Anděl svádí Ďábla
(9 %)810
Magická Kouzla VooDoo
(15 %)1337
Mini přívěsky - doplňky
(10 %)856
Hlasovalo 8925 návštěvníků.

Právní doložka

V případě, že navštěvujete, prohlížíte, objednáváte nebo jinak používáte internetový obchod MINIVOODOO.CZ na adrese http://www.minivoodoo.cz, souhlasíte bezvýhradně s níže uvedenými Podmínkami používání.

1. Podmínky užívání webových stránek

Tato část informuje o podmínkách, možnostech a omezeních, které se týkají užívání webových stránek www.minivoodoo.cz a služeb, které vám nabízíme. Tyto podmínky jsou podstatnou součástí závazného smluvního vztahu, který vzniká mezi kupujícím (Vámi), na straně jedné, a prodávajícím (www.minivoodoo.cz), na straně druhé, při uskutečnění objednávky. Prosím, přečtěte si tyto podmínky pečlivě. Užíváním těchto stránek, příp. učiněním objednávky na těchto stránkách zároveň potvrzujete, že jste si tyto podmínky přečetli, rozumíte jim a souhlasíte s tím, že jste jimi zároveň vázáni. Společnost SKYLIGER s.r.o. (provozovatel internetového obchodu minivoodoo.cz) si vyhrazuje právo kdykoliv tyto podmínky měnit.

2. Ochrana osobních dat

Veškeré informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Jelikož je serióznost naší základní a nejvyšší prioritou, jsme si plně vědomi našich povinností při správě těchto citlivých údajů a naprosto respektujeme soukromí zákazníka. Provozovatel internetového obchodu Minivoodoo.cz se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím. Tudíž ani naši dodavatelé nemají možnost od nás Vaše data získat a oslovovat Vás. Vaše osobní údaje jsou využity výhradně za účelem realizace objednaných služeb (např. dodání výrobků) a slouží také pro provedení nezbytných účetních operací, vyhotovení daňového dokladu nebo identifikaci Vaší platby učiněnou bankovním převodem.

3. Copyright

Tyto stránky jsou vlastněny a provozovány společností SKYLIGER s.r.o. Veškeré materiály, objevující se na těchto stránkách (texty, design stránek, loga, obrázky a ikonky), stejně tak jako rozdělení a uspořádání jednotlivých oddělení a sekcí jsou výhradním vlastnictvím společnosti SKYLIGER s.r.o. a jsou chráněny autorským zákonem. Veškerý software, zdrojové texty, obrázky, ikony, loga - použité na těchto stránkách jsou výhradním vlastnictvím společnosti SKYLIGER s.r.o.

Obsah těchto stránek nemůže být použit za žádným jiným účelem, než za účelem nakupování zboží na těchto stránkách. Žádné materiály z těchto stránek nesmí být zkopírovány, dále rozmnožovány, přenášeny, upravovány či distribuovány v jakékoliv formě bez předešlého písemného souhlasu společnosti SKYLIGER s.r.o., až na materiály, u kterých je to povoleno. VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.

Neoprávněné použití materiálů, vyskytujících se na těchto stránkách, může být chápáno jako porušení zákona a může mít za následek trestní, příp. občanské řízení.

4. Omezení odpovědnosti za prodávané zboží

Na veškeré zboží, prodávané v internetovém obchodě SKYLIGER s.r.o., se vztahuje 14-ti denní záruka vrácení zboží bez udání důvodu. Na veškeré zboží se vztahuje taktéž záruka dle zákona.

5. Omezení odpovědnosti za obsah webových stránek

Přesto, že se vždy v maximální míře snažíme uveřejnit na našich stránkách co možná nejpřesnější a úplné informace o prodávaném zboží, mohou některé texty obsahovat chyby či nepřesnosti. Společnost SKYLIGER s.r.o. ani její zaměstnanci proto neposkytují žádnou záruku přesnosti či úplnosti uveřejněných informací o jednotlivých produktech a nenesou tedy odpovědnost za případné škody, způsobené použitím těchto informací.

V případě, že je výrobek zařazen do nabídky s nesprávnou cenou nebo nesprávným popisem vinou typografické chyby, chyby při stanovení ceny, příp. chyby v popisu výrobku, přebraného od třetí strany, společnost SKYLIGER s.r.o. má právo odmítnout či zrušit kteroukoliv objednávku výrobku s nesprávně uvedenou cenou, a to i po potvrzení zaměstnancem společnosti. Společnost SKYLIGER s.r.o. má právo odmítnout či zrušit takovouto objednávku i v případě, že zákazník zaslal peníze za tento výrobek předem na účet společnosti. V takovém případě společnost SKYLIGER s.r.o. zašle tyto peníze okamžitě zpět na účet kupujícího.

6. Závěrečná ustanovení

Veškeré objednávky, které jsou odeslány se považují za závazné. Odesláním objednávky kupující bezvýhradně a dobrovolně akceptuje veškerá ustanovení a odstavce těchto nákupních podmínek a je si vědom všech práv a povinností z nich vyplývajících. Společnost SKYLIGER s.r.o. nenese žádnou odpovědnost za škody vzniklé nahráváním, načítáním jeho stránek do Vašeho počítače, špatnou funkcí nebo nedostupností jeho stránek a jakékoliv náhrady škod jsou tedy nepřípustné a nebudou vymáhány. Veškeré zboží je až do úplného zaplacení majetkem společnosti SKYLIGER s.r.o.

Nejlépe hodnocené

Reklama

Fanklub facebook minivoodoo

         Facebook minivoodoo

 
Poštovné v ČR zdarma od 990,-Kč

Nové zboží

Příšerka - Monster Šťastná Láska Rozkošná Panda

Aktuality - události

SLEVOMAT akce: sleva 50Kč/ks

20.10.
2017
Celkem 3.250ks sleva 33-36%.
Časově omezená akce.

Soutež o 22ks Minivoodoo

13.04.
2010
Ve spolupráci s časopisem JOY jsme pro fanoušky připravili soutěž na facebooku. 
Copyright © 2008 SKYLIGER, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. | Powered by Picabo WebAdmin 2008. | Poslední aktualizace: 20. 03. 2018