Košík: 0 položek za 0 Kč
Vaše pozice: MiniVooDoo > O nás > Současnost

Kategorie

Nejprodávanější

Já + Ty = MY
Anděl Strážný
Medvídek pro štěstí
Úspěch pro Tebe
Vězeň Lásky

Anketa

Která série se ti líbí nejvíce?
Miluj Mě Něžně
(50 %)4444
Uklidni Mě a Vyléč Mě
(9 %)781
Pečuj o Mě a Ochraňuj Mě
(8 %)697
Anděl svádí Ďábla
(9 %)810
Magická Kouzla VooDoo
(15 %)1337
Mini přívěsky - doplňky
(10 %)856
Hlasovalo 8925 návštěvníků.

Současnost

Filozofie společnosti Skyliger s.r.o. je velmi jednoduchá. Věříme v neustálou inovaci, orientaci na detail a péči o každodenní duchovní a psychické potřeby našich zákazníků. Proto Vám vždy přinášíme nové a nové mini voodoo panenky. Právě s nimi Vám chceme pomoci naplnit Vaše základní potřeby: šanci milovat a být milován, možnost zbavit se napětí a stresu, možnost starat se o druhé a zároveň být opečováván.

Pozitivní mini voodoo panenky

Každá Mini Voodoo panenka, kterou u nás vyrobíme, má svůj vlastní význam, svůj vlastní příběh a pomáhá svému majiteli plnit sny. Mini VooDoo vůbec nesouvisí s černou magií, přestože je dokázáno, že v dávné minulosti se řada sekt a prapodivných duchovních skupin snažila hodné a pozitivní provázkové panenky ke zlým kouzlům zneužít. Jasný důkaz o pozitivním působení Voodoo panenek najdeme daleko snáze, stačí se porozhlédnout v Africe. Lidé tam dodnes vyrábějí rozmanité postavičky, které je ochraňují před nepřáteli a zlými silami obecně. Mini Voodoo panenky fungují velmi spolehlivě.

Co má Mini Voodoo společného s Voodoo?

Žije-li člověk v dobrém vztahu s duchy, je zdravý a nic ho netrápí. Je-li však jeho vztah s duchy nevyvážený, může onemocnět. Popravdě řečeno nikdo z nás voodoo jako na Haiti nepraktikuje. Na druhou stranu nemůžeme popřít, že Voodoo panenky, talismany a amulety byly součástí naší inspirace. Věříme, že naše dárkové mini boodoo panenky přinesou magickým způsobem svému majiteli to, co symbolizují: lásku, zdraví, štěstí a přátelství.

Vyberte si z naší nabídky mini voodoo panenek svůj magický talisman i Vy.

Nejlépe hodnocené

Reklama

Fanklub facebook minivoodoo

         Facebook minivoodoo

 
Poštovné v ČR zdarma od 990,-Kč

Nové zboží

Příšerka - Monster Šťastná Láska Rozkošná Panda

Aktuality - události

SLEVOMAT akce: sleva 50Kč/ks

20.10.
2017
Celkem 3.250ks sleva 33-36%.
Časově omezená akce.

Soutež o 22ks Minivoodoo

13.04.
2010
Ve spolupráci s časopisem JOY jsme pro fanoušky připravili soutěž na facebooku. 
Copyright © 2008 SKYLIGER, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. | Powered by Picabo WebAdmin 2008. | Poslední aktualizace: 20. 03. 2018