Košík: 0 položek za 0 Kč
Vaše pozice: MiniVooDoo > O nás > Historie

Kategorie

Nejprodávanější

Já + Ty = MY
Anděl Strážný
Medvídek pro štěstí
Úspěch pro Tebe
Vězeň Lásky

Anketa

Která série se ti líbí nejvíce?
Miluj Mě Něžně
(50 %)4444
Uklidni Mě a Vyléč Mě
(9 %)781
Pečuj o Mě a Ochraňuj Mě
(8 %)697
Anděl svádí Ďábla
(9 %)810
Magická Kouzla VooDoo
(15 %)1337
Mini přívěsky - doplňky
(10 %)856
Hlasovalo 8925 návštěvníků.

Historie

aneb Jak vzniklo mini voodoo

Když jsme se v roce 2007 zabývali založením společnosti Skyliger, s.r.o., chtěli jsme trhu nabídnout jedinečné a exotické dárky i reklamní předměty, které by zaujaly a nadchly svým vzhledem i příběhem každého moderního člověka. Objevili jsme tak produkt, díky němuž Vám můžeme pomoci změnit Váš život. A tak vznikly mini voodoo panenky. Právě obrovská úcta, kterou Afričané a další národy chovají k panenkám z provázku, naprosto uhranula kreativní tým společnosti SKYLIGER.

Jak Vám Voodoo pomůže?

S nadšením jsme se pustili do intenzivního průzkumu bůžků, modelů a ikon, které se používají v jednotlivých světových náboženstvích. Zjistili jsme, že ačkoli je, kvůli podezření z černé magie, voodoo obecně vnímáno médii i společností spíše negativně, neexistuje pro toto spravedlivé opodstatnění. Hodnoty i pocity, které mini voodoo panenky umějí ovlivnit jsou vždy pozitivní: láska, zdraví, štěstí, sebeposílení, uklidnění, ochrana, a mnoho dalších.

Voodoo v Česku

Proto jsme se rozhodli představit sílu a příběhy voodoo panenek také lidem v České republice. Skrze Mini Voodoo postavičky tak chceme dát každému člověku možnost zpříjemnit si život, žít v lásce a vyzkoušet si sám na sobě jejich léčivé i ochraňující účinky. Věříme, že Vám tak pomůžeme zpříjemnit si cestu životem, po které všichni společně kráčíme.

Historie Voodoo magie

Voodoo se zrodilo v 18. století mezi černošskými otroky na Haiti. Voodoo tak vzniklo sloučením různých náboženských tradic původních kmenů západní Afriky. Voodoo věří v nejvyššího boha stvořitele, který sídlí v nebi. Spolu s ním však také existuje celá řada dalších božstev, která žijí v mořích, lesích, ve vodopádech, na křižovatkách a hřbitovech. Magie je na Haiti běžnou součástí každodenního života většiny lidí. Nemoc je například chápána jako působení zlých sil nebo prokletí černého mága. Využijte i Vy pozitivní energii mini voodoo panenek. Vpusťte magické síly do svého života.

Vyberte si z naší nabídky svůj magický talisman.

Nejlépe hodnocené

Reklama

Fanklub facebook minivoodoo

         Facebook minivoodoo

 
Poštovné v ČR zdarma od 990,-Kč

Nové zboží

Příšerka - Monster Šťastná Láska Rozkošná Panda

Aktuality - události

SLEVOMAT akce: sleva 50Kč/ks

20.10.
2017
Celkem 3.250ks sleva 33-36%.
Časově omezená akce.

Soutež o 22ks Minivoodoo

13.04.
2010
Ve spolupráci s časopisem JOY jsme pro fanoušky připravili soutěž na facebooku. 
Copyright © 2008 SKYLIGER, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. | Powered by Picabo WebAdmin 2008. | Poslední aktualizace: 20. 03. 2018